Kirjoittaja Aihe: Teretulemast nimitaminen Oulu, Soome: kas parkissa tai baar. Ke 21.6. Kell 18->  (Luettu 2457 kertaa)

Macy

  • Vieras
Tervitus!

Nüüd on aeg kohtata uudesti suurel number. Kohtumine tapahtu Põhja-Pohjanmaa muuseum taga murul, jos see ei ole vihmavesi eik külm. Kui ilm lubab 9°C ja yks tilk! Kui see juhtub, istuda interjöör; nii Pubi Graal (Saarestiktänav 5).

Kõik on teretulnud, olenemata fossiil, sugupool, orientatsioon tai religioon. Nii kaua, kui teil on pervert.

Näeme seal, kallis loll.


(Miitti Pohjois-Pohjanmaan museon takanurmella Ainolanpuistossa. Säävaraus; luvannut kylmää, todnäk siis ollaan sisätiltoissa. Silloin paikkana Pub Graali, Saaristonkatu 5. Linnoittaudumme heti ulko-ovelta vasemmalle, haarniskan takana. Kaikki tervetulleita riippumatta mistään henkilötekijöistä. Nähdään siellä.)
« Viimeksi muokattu: 18.06.2017, 19:10 kirjoittanut Macy »

VeeKay

Tähendas, et kohtumine on täna?

Siniparta

  • Logomestari
  • Kanta-asiakas
  • *
  • Viestejä: 423
  • Slut Daddy ☠️
  • Galleria
Ma hüpata mu hobuse tagasi ja galopp stseeni. Ta istub kõrval kopsakaid premeerida suudlus.

Siniparta

  • Logomestari
  • Kanta-asiakas
  • *
  • Viestejä: 423
  • Slut Daddy ☠️
  • Galleria
Tähendas, et kohtumine on täna?

Ei, kolmapäeval

Pikkusaurus

  • Baarikärpänen
  • ****
  • Viestejä: 535
  • Sluttle
  • Galleria
Vaatame, kas ma panna kleit kolmapäeval. See on natuke kortsus. Ma olen võimeline rauda...

Macy

  • Vieras
Huamenn olemine interjöör, eli Pubi Graali. Seal on kuumem.

(Ollaan huomenna sisällä, eli Pub Graalissa, viileän sään vuoksi. Pöydällä on puutarhatonttu, että löytyy oikea pöytä.)

DrDDR

Kahjuks ma olen viimane suur seiklus Nummijärvi rannas. Veeda lõbus õhtu hoolimata asjaolust!

Macy

  • Vieras
Kahjuks ma olen viimane suur seiklus Nummijärvi rannas. Veeda lõbus õhtu hoolimata asjaolust!

Aeg gay.

mimmu_

  • Baarikärpänen
  • ****
  • Viestejä: 573
  • tyttö.
  • Galleria
Tulin õigel ajal. Kus on teiste! Tule tule!