BDSM-baari
Ilmoitustaulu => Miitit => Aiheen aloitti: MissHugofvck - 04.07.2021, 13:02
-
Oulun miitti torstaina 8.7 Ainolanpuistossa klo 17.30 alkaen (silloin olen itse paikalla toivottavasti!). Leikkipuiston ja kesäteatterin välissä olevalla nurmialueella, siinä on hyvin aurinkoa ja varjoa. Veden lähistöllä haluaisin istuskella, mutta saapa nähdä saako niin hyvää paikkaa ;) liitteenä myös mapsista suurinpiirteinen alue.
Tuntomerkkeinä iso harmaa päiväpeitto alustana ja valkoinen pyörä hollilla.
Säätiedotus kertoi vielä sunnuntaina mahdollisesta sadekuurosta, joten säävarauksella mennään.
Puistossa jätskikiska, kahvila ja sisävessamahdollisuus alkuiltaan asti.
Miittiin kannattaa ottaa vesipullo ja pientä naposteltavaa, istuinalusta ja hyvää mieltä 😊
Nähdään!
-
Näillä näkymin tulossa! :)
-
Voisin tulla piipahtamaan myöhemmin jos yhä porukkaa paikalla!
-
Säätiedotus on tänään kertonut, että saamme torstaille aurinkoa ja lämpöä 😁 Jee!
-
Tarkempi sijainti leikkipuiston takana, gazebon ja veden välissä.
-
Moikka. Oon vähä tutusmuas tähä homnaan niin vähä tietämätön näistä miiteistä. Sinne vissii voi tulla iha rennoin mielin tutustuu vai?.. kauaa tarkotus teil siel olla kun just pääs vasta töistä ja pitäs käydä suihkus ja hommata viel kyyti 10km päästä sinne?
-
Hei, Frassees!
Paikalle voi tulla ilman mitään sen kummempaa. Niin kuin lähtisit mihin tahansa puistopiknikille. Rohkeasti vain mukaan :)
Itse en tähän miittiin nyt päässyt, mutta kyllä siellä porukka tyypillisesti on useamman tunnin, joten myöhemminkin ehtii matkaan. Veikkaisin, että klo 20 maissa alkaa vasta väki vähentyä.
-
Joo okei. No pitääpä piettää kiirettä et kerkiää
-
Missä siellä olette.
-
Hei Frassess! Toivottavasti ehdit miittiin, itse poistuin just kasin aikaan. Ensiviikolle suunnittelin toista samanlaista miittiä, jos on hyvä sää. Jos ei oo, niin sit ehkä jossain kuppilassa.
-
En kerinnyt tällä kertaa olin kyllä keskustassa mutta en saanut kaveria houkuteltua mukaan niin en kehannut yksin tulla kun ei tuntenut ketään ja vieläpä olin selvinpäin niin våhä ujostutti ::).. ehkä ens kertaan