Ajatus pupubaarista: "Jos jännittää ja ahdistaa niin voit silitellä näitä pupuja. Ja jos ei ahdista, niin viereisessä pöydässä tänään aiheena fistaus!"
Ajatus gaybaarista: "Ajattelimme järjestää miitin aroille ihmisille, joita miitit jännittävät. Hei, mä tiedän, mennään homobaariin!"
Hih. Köh. Tuota.
Minusta Mixei ei kuulosta lainkaan pöllömmältä paikalta. Tarkoitushan on suvaita kaikkea muuta paitsi suvaitsemattomuutta.
Tämä kommentointi aiheutti pientä hihitystä, kiitos siis tästä!

Itse mietin tuota pupu-paikkaa aika huonona vaihtoehtona koska jotkuthan voivat olla vaikka allergisia (itse en ole mutta kunhan tuli mieleen)...ja vaikkei allerginen olisikaan niin puput ei välttämättä kiinnosta vaikka ne suloisia tietysti onkin.
Mixei voisi olla aika hyvä paikka, siellähän on näitä eri "huoneita" joten miittiporukalle olisi helppo saada yksityisyyttä, ujotkin ehkä uskaltaisivat jutustella paremmin
