Kirjoittaja Aihe: Pleaser, mustat tankotanssikengät, koko 36  (Luettu 170 kertaa)

ElissaLikesCoffee

Inventaario jatkuu. Nyt myynnissä hyvin palvelleet, mustat tankotanssikengät. Ovat tekonahkaiset, kokoa 36 ja merkkiä Pleaser. Tanssiessa käytetty kenkäsuojia, mutta käytön jälkiä vähän näkyy. Sopii kuitenkin edelleen hyvin käyttöön. Valitettavasti en saa tänne ladattua kuvia (tai osaa), mutta voin s-postilla lähettää. Halutessasi voit saada Impin kovasti elämää nähneet suojat mukaan. Hinta 15e + postikulut. Asiallisia tarjouksia otetaan vastaan 😀

masomaleslave

Vs: Pleaser, mustat tankotanssikengät, koko 36
« Vastaus #1 : 22.08.2026, 23:31 »
Pleasereissa ongelma että malli on raskas, paksu korko  sirous puuttuu, todellinen korko matala... Strippers heels on just noi raskaat ja matalakorkoiset ( todellisuudessa), muutoin tanssiminen on kai vaikeaa. Toi todellisen koron merkitys on merkittävä visuaalisesti, silloin jalan asento upea. Ja stiletto tärkeä.

Mutta makuasia joka tapauksessa. Toivottavasti saat kaupat tehtyä.

Greta

  • Rsyke
  • Baarikärpänen
  • *
  • Viestejä: 994
  • väkivaltiatar
  • Galleria
    • Löydät mut täältä
Vs: Pleaser, mustat tankotanssikengät, koko 36
« Vastaus #2 : tänään kello 13:30 »
Mutta makuasia joka tapauksessa.
Omasta mielestäni ei ole hyvän maun mukaista mennä kenkäkauppaan kertomaan, miksi myytävät tuotteet eivät vastaa omaa, hyvin spesifiä ideaalia. Erityisesti, jos oma käyttötarkoitus ei vastaa sitä, mihin kengät on suunniteltu, ja vuosikymmenten ajan todettu toimiviksi.